بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس با حضور رئیس شورای عالی استان‌ها در مجلس
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۴

اعضای کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس این هفته میزبان رئیس جمعیت هلال‌احمر و رئیس شورای عالی استان‌ها جهت استماع گزارش و برنامه‌های آن‌ها هستند.

به گزارش ایلنا، اعضای کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی طبق دستور کار اعلام شده در روز یکشنبه (۲۹ تیرماه) در نشست عمومی خود طرح اصلاح مواد (۱) و (۱۰) قانون نحوه فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی اعاده شده از شورای نگهبان را بررسی می‌کنند.

در ادامه، دستور کار هفتگی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس، این کمیسیون امروز (یکشنبه) طرح الحاق یک تبصره به قانون انتخابات ریاست جمهوری، مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی اعاده شده از شورای نگهبان را نیز بررسی می‌کند.

همچنین، کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس میزبان رئیس جمعیت هلال‌احمر جهت ارائه گزارش فعالیت‌ها و برنامه‌های این سازمان است.

در ادامه، روز سه‌شنبه، کمیسیون مذبور ضمن بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی اعاده شده از شورای نگهبان با دعوت از رئیس شورای عالی استان‌ها گزارش و برنامه‌های این شورا را استماع می‌کنند.

همچنین چهارشنبه کارگروه ارتقا و کارآمدی جایگاه مجلس در کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس راهکارهای ارتقا و کارآمدی مجلس بررسی می‌کنند.

پایان پیام/1

آخرین اخبار
شبکه های اجتماعی