پیام رئیس شورای عالی استان‌ها به مناسبت چهل و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی
شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۳
دبیری

شهرام دبیری رئیس شورای عالی استان‌ها در پیامی با تبریک چهل و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از مردم و جامعه شورایی درخواست کرد تا در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پرشور و گسترده داشته باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای عالی استان‌ها، متن این پیام بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

مقام معظم رهبری: «شبیه‌ترین حادثه به معجزه‌های انبیا، این حادثه‌ پیروزی انقلاب بود.»

 

دهه مبارکِ فجر، طلیعه‌ی تحققِ اراده الهی و خواستِ مردم در تعیین سرنوشت خویش و طلوع خورشید انقلاب اسلامی بود. انقلاب اسلامی مردم ایران به رهبری امام خمینی (ره) با شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی به عنوان رخدادِ مهمِ عصرِ حاضر، رژیم ستمگر پهلوی را سرنگون کرد و به فرمایش مقام معظم رهبری «عزت ایران و ایرانی بلکه اسلام و مسلمین در این دهه به دست ملت مقاوم و شجاع و قهرمان ایران، پایه گذاری شد.» و با اراده و رأی ملت بزرگ ایران، جمهوری اسلامی به عنوان طرحی نو برای حاکمیت مردمسالاری دینی، ارائه شد.

 

ملت بزرگ ایران با توکل به خداوند متعال توانست برگی ارزشمند بر دفتر تاریخ ایستادگی در برابر ظلم را ورق زده و فریاد عدالت خواهی تمام آزادگان جهان باشد. مجموعه شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز در راستای اهداف انقلاب تمام توان خویش را به کار گرفته تا با استفاده از ظرفیت‌های موجود، نقشی سازنده در ساختن ایرانی پیشرفته و سربلند ایفا نمایند.

 

از مردمِ فهیمِ ایران و به ویژه جامعه بزرگ شورایی، دعوت می‌کنم با بزرگداشتِ یوم الله ۲۲ بهمن، در حمایت از نظام جمهوری اسلامی و ابراز وفاداری به آرمان‌های بلند الهی و انسانی امام راحل عظیم الشأن و مقام معظم رهبری، حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی این روز بزرگ داشته باشند.

 

همچنین با توجه به دغدغه و تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر اهمیت برگزاری پرشور انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در ۱۱ اسفند، از عزیزان جامعه شورایی کشور می‌خواهم با استفاده‌ و بسیج امکانات و ظرفیت‌ها، نقش خود را در باشکوه برگزار کردن انتخابات آتی، ایفا کنند چرا که بنابر فرمایش رهبر گرانقدر انقلاب، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: « انتخابات هر چه پرشورتر صورت بگیرد، قدرت ملی را بیشتر نشان می‌دهد و قدرت ملی نیز امنیت ملی می‌آورد.»

 

اینجانب در پایان فرارسیدن یوم‌الله ۲۲ بهمن و چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را خدمت تمام مردم عزیز و شریف ایران تبریک می‌گویم و دوام توفیقات و برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی را از خداوند متعال خواستارم.

شهرام دبیری؛ رئیس شورای عالی استان‌ها

پایان پیام/

 

 

 

 

آخرین مطالب
شبکه های اجتماعی