نماینده چهارمحال و بختیاری در شورای عالی استان‌ها: افتتاح شعبه بانک سپه در شهرستان خانمیرزا به توسعه مناطق محروم کمک می‌کند
چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۱
باقری

باقری با اشاره به افتتاح شعبه بانک سپه در شهرستان خانمیرزا گفت: این بانک هر ساله با مساعدت لازم زمینه خود اتکایی خانواده‌های فراوانی تحت پوشش نهادهای حمایتی را فراهم می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان‌ها با عنایت به تصمیمات متخذه در جلسه شماره 120 مورخ 12/6/1402 این شورا مبنی بر اینکه بانک سپه استان جهت افتتاح بانک سپه در شهر آلونی اقدام نماید و با توجه به پیگیری و مکاتبات متعدد شورای اسلامی استان به اطلاع می رساند؛

به استناد نامه شماره 2279182/1402/1 مورخ 6/9/1402 بانک سپه استان در راستای اجرای مصوبه فوق اعلام نموده طبق رایزنی های صورت گرفته با مراجع مرتبط در تهران، مجوز افتتاح شعبه بانک سپه در شهر آلونی صادر گردیده و مکان یابی شعبه با هماهنگی فرماندار خانمیرزا انجام و پس از صدور مجوز انتظامی، به زودی بانک سپه شعبه آلونی افتتاح می‌گردد.

در همین راستا محمد یعقوب باقری نماینده شهرستان خانمیرزا در شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری و عضو شورای عالی استان‌ها در گفت و گو با روابط عمومی شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، ضمن تقدیر از زحمات مدیریت شعب بانک سپه استان چهارمحال و بختیاری، با اشاره به اینکه بانک‌ها، یکی از نهادهایی هستند که بیشتر شهروندان، به نحوی از خدمات آنها استفاده می‌کنند، خاطر نشان کرد: بانک سپه به عنوان نخستین بانک ایرانی با تکیه بر بیش از نود سال خدمتگزاری در عرصه بانکداری کشور، همواره در راستای سیاست‌های کلان و همسویی با برنامه‌های اقتصادی دولت فعالیت کرده و به عنوان یک بانک دولتی، توجه به مسئولیت‌های اجتماعی در راستای توسعه و شکوفایی اقتصادی کشور و رونق بخش تولید را مورد توجه ویژه قرار می‌دهد.

نماینده شهرستان خانمیرزا در شورای اسلامی استان با اشاره به اینکه بانک سپه از کمک به اقشار آسیب‌پذیر غافل نیست، تصریح کرد: این بانک هر ساله با مساعدت لازم زمینه خود اتکایی خانواده‌های فراوانی تحت پوشش نهادهای حمایتی را فراهم می‌کند.

باقری با اشاره به مسئولیت‌پذیر بودن بانک سپه در اجرای مأموریت‌های بزرگ و پشتیبانی از تولید گفت: بانک سپه در مسیر پیشبرد اهداف توسعه‌ای و همسو با سیاست مسئولیت‎ اجتماعی، نسبت به اجرای طرح‌های بزرگ عام المنفعه و خیرخواهانه در حوزه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، بهداشت و درمان، اقتصادی، ایجاد زیر ساخت ها و توسعه فضاهای آموزشی اقدام و نقش مؤثری در رونق و شکوفایی اجتماعی و فرهنگی مردم خواهند داشت.

نماینده چهارمحال و بختیاری در شورای عالی استان‌ها، با اشاره به رویکرد تحقق عدالت توزیعی و لزوم توانمند سازی مناطق کمتر برخوردار، افزود: افتتاح شعبه بانک سپه می‌تواند زندگی را در رگ‌های مناطق محروم شهرستان خانمیرزا به جریان بیاندازد و با جذب و سپرده نمودن منابع مالی اهالی این منطقه و ارائه تسهیلات از جمله وام ازدواج، خوداشتغالی، رفع احتیاجات ضروری، رفع مشکلات اشتغال جوانان، خوداشتغالی، مشاغل حمایتی، کمک به ستاد دیه و ... گام بزرگی برای مردم شهرستان خانمیرزا بردارد.

باقری به نمایندگی از 177 عضو شورای شهری و روستایی شهرستان خانمیرزا خالصانه از اقدامات شایسته بانک سپه در استان و شهرستان ها تقدیر نمود و جهت هر گونه همکاری با این بانک در راستای اجرای سیاست های ابلاغی در شهرستان خانمیرزا اعلام آمادگی نمود.

نماینده شهرستان خانمیرزا در شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: پیگیری و رایزنی های لازم جهت افتتاح بانک‌های تجارت و ملت در شهرستان خانمیرزا نیز صورت گرفته و امید است اقدامات اجرایی لازم در این خصوص توسط مسیولین ذیربط انجام شود.

پایان پیام/

خبرنگار: پریسا موسوی

آخرین مطالب
شبکه های اجتماعی