;
رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با فرمانده نیروی انتظامی استان دیدار کرد
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۱
رضایی ناجا

حسینعلی رضایی سرپیری، رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی استان گفت: سبزپوشان همیشه در صحنه و مقتدر نیروی انتظامی در تامین امنیت انتخابات اخیر خوش درخشیدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، حسینعلی رضایی سرپیری ضمن گرامیداشت هفته ناجا و خسته نباشید به سبزپوشان همیشه در صحنه و مقتدر ایران عزیز علی الخصوص استان چهارمحال و بختیاری و تبریک به شوراهای اسلامی به جهت منتخب بودن در بین مردم با ابراز خرسندی از برگزاری اولین جلسه اعضای شوراهای اسلامی  و شورای استان در حضور عوامل محترم نیروی انتظامی گفت رنگ سبز منصوب به نیروی انتظامی واژه و کلمه مقدسی است که با شنیدن نام آن ناخواسته احساس آرامش و امنیت بر هر انسانی حاکم می شود.

رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به واژه امنیت که بزرگترین سرمایه هر کشور است افزود موفقیت نیروی انتظامی حاصل تعهد و از خودگذشتگی، ایثار و دلسوزی و انسجام نیروهای خدوم این مجموعه می باشد و باید هرگونه خدمت گذاری، توسعه وتحقق و تقویت هوشمندسازی در این مسیر حرکت کند چرا که این مهم لازمه پیشرفت هر کشور است که نیروهای جهادی نیروی انتظامی از این موضوع مستثنی نبود همانگونه که تا کنون اقداماتی از جمله صدور پروانه کسب وکار الکترونیک اماکن واصناف، گشت هوشمند انتظامی، توسعه تبادل الکترونیک پرونده های قضایی با قوه قضائیه و گذرنامه، پاسخگویی شماره تماس ۰۹۶۵۷۰ مربوط به مرکز مشاوره نیروی انتظامی ،  ، فعال سازی پیامک پلیس ۱۱۰  و .... را انجام داده اند.


 وی با اشاره به تعامل و آگاهی رسانی که نیروهای انتظامی با مردم برقرار کرده گفت ارائه خدمات مشاوره ای به خانواده ها، برگزاری جلسات آموزشی در  مدارس و مساجد ادارات و سازمان ها و در بستر اسکای روم و شاد تلویزیون و رادیو و  نصب بروشور و تراکت های مختلف در مباحث مربوط به صورت متعدد و کنترل ترافیک و ... موجبات دلگرمی مردمی را دوچندان نموده.

رضایی سرپیری افزود: اینجانب به نمایندگی از طرف جامعه شورایی استان خدمت برادران گرانقدر جهادی و انقلابی ام که دلسوزانه موجبات امنیت و آرامش را فراهم کردند خدا قوت و خسته نباشید عرض  میکنم .
الحق و الانصاف نیروی انتظامی به عنوان یک نهاد محوری برگزار کننده انتخابات اخیر با وجود ویروس کرونا و برخی مشکلات و کم و کاستی ها با بکارگیری تمام ظرفیت ها انتخاباتی امن و با شکوه بدون هیچ مشکل امنیتی را تا آخرین لحظات برگزار نموده.

رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری خاطر نشان کرد: امید است یک تفاهم نامه همکاری فی ما بین نیروی انتظامی و شورای اسلامی استان منعقد شود که ضمانت اجرایی داشته چرا که شوراهای اسلامی به دنبال خدمت هستند نه باری بر دوش مسئولین.

پایان پیام/

آخرین اخبار
شبکه های اجتماعی
;