;
شهناز رمارم در بازدید از جمعه بازار «چ»: حمایت از کسب و کارهایی که از شرایط کرونا آسیب دیده اند وظیفه همه مسئولین است
يکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴
جمعه بازار چ

شهناز رمارم در بازدید از جمعه بازار “چ” با بیان اینکه اینگونه اقدامات در جهت ایجاد اشتغال و کارآفرینی مثمر ثمر است، گفت: حمایت از کسب و کارهایی که به نحوی از شرایط کرونا آسیب دیده اند وظیفه همه مسئولین است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، شهناز رمارم رئیس شورای اسلامی استان خراسان رضوی از جمعه بازار هنری “چ” نمایشگاه هنرهای دستی جوانان شهر مشهد در روز جمعه ۲۴ بهمن ماه بازدید کرد.

این جمعه بازار با هدف حمایت از کسب و کارهای محلی و ایجاد انگیزه در جوانان هنرمند شهر مشهد در راستای کارآفرینی ایجاد شده است که هر هفته روزهای جمعه از ساعت ۹ صبح تا ۱۹ در خیابان کوهسنگی بین کوهسنگی ۱۵ و ۱۷ طبقه دوم مجتمع باراد پذیرای بازدیدکنندگان است.

شهناز رمارم در بازدید از این بازار “چ” ضمن خداقوت به برگزار کنندگان این نمایشگاه و فروشگاه که تماما از جوانان هنرمند شهر مشهد بودند، اینگونه اقدامات را در جهت ایجاد اشتغال و کارآفرینی مثمر ثمر دانست و تاکید کرد : حمایت از کسب و کارهایی که به نحوی از شرایط کرونا آسیب دیده اند وظیفه همه مسئولین بوده و میبایست شرایط برپایی اینگونه نمایشگاه های عرضه مستقیم بیش از پیش فراهم گردد.

پایان پیام/

آخرین اخبار
شبکه های اجتماعی
;