;
رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری انتخاب رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری و روستایی شورای عالی استانها را تبریک گفت
دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۹
رضایی

رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در پیامی انتخاب مهدی محمودی چالبطان نماینده این شورا در شورای عالی استانها را به سمت ریاست کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری و روستایی شورای عالی استانها را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها، رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در پیامی انتخاب مهدی محمودی چالبطان نماینده این شورا در شورای عالی استان ها را به سمت ریاست کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری و روستایی شورای عالی استانها را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

باسمه‌تعالی

برادر گرامی جناب آقای مهدی محمودی چالبطان

نماینده محترم استان چهارمحال و بختیاری در شورای عالی استانها

با سلام و تحیات الهی

"انتخاب شایسته شما را بعنوان رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری و روستایی شورای عالی استانها صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و امیدوارم در فضای وحدت و همدلی برای خدمت مضاعف به کشورمان، با توسعه تعاملات و برنامه‌ریزی‌های مشترک، شورای عالی استانها ، بزرگ‌ترین و تأثیرگذارترین نهاد مردمی کشور را از همراهی و معاضدت همیشگی بهره‌مند فرمایید.

کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری و روستایی شورای عالی استانها عرصه بروز و ظهور دیدگاه‌های کارشناسانه، نقادانه و هم‌افزایی دلسوزانه است که در راستای رشد و پیشرفت و تعالی کشور و علی الخصوص استان آب و آئینه و آفتاب استان چهارمحال و بختیاری موجب تحول بنیادین و رویکردهای هوشمندانه و مؤثری خواهد بود.

امید است در سایه عنایات الهی با تأسی به رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در خدمتگزاری به‌نظام جمهوری اسلامی ایران و جامعه شورایی کشور پیروز باشید. "

حسینعلی رضایی سرپیری

رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری

پایان پیام/

شبکه های اجتماعی
;