;
موسوی نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی خبر داد امضای تفاهمنامه همکاری فراکسیون مناطق محروم مجلس با شورای عالی استان‌ها برای محرومیت زدایی
سه‌شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۲
موسوی

موسوی با بیان اینکه در فراکسیون مناطق محروم مجلس به دنبال محرومیت زدایی هستیم گفت: به زودی با شورای عالی استان ها برای محرومیت زدایی در کشور تفاهمنامه امضا خواهیم کرد.

سید علی موسوی نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها گفت: ما در فراکسیون مناطق محروم اهدافی را از جمله توسعه متوازن برای محرومیت زدایی تعریف کردیم.

موسوی با بیان اینکه برخی از مناطق کشور دارای امکانات زیاد و برخی از مناطق کم برخوردار هستند افزود: در مجلس به دنبال تصویب قوانینی را در راستای توسعه مناطق محروم هستیم تا زمینه توسعه این مناطق و همچنین جذب سرمایه را فراهم کنیم.

نماینده مردم ملکان در مجلس تصریح کرد: ما برای رفع مناطق محروم از توانمندی و ظرفیت سایر نهادها نیز استفاده خواهیم کرد و تلاش می کنیم تفاهمنامه هایی با این نهادها و دستگاه ها منعقد کنیم که شورای عالی استان ها به عنوان یکی از این نهادها می تواند ما را در راستای محرومیت زدایی کمک کند. این تفاهمنامه به زودی امضا و تفاهمنامه مشترک تشکیل می شود.

پایان پیام/

شبکه های اجتماعی
;