سه‌شنبه, 4 آبان 1395


سامانه گزارشات مردمیخدمات الکترونیک

پایگاه مقاومت بسیجتالار گفتگو


آمار کلی
آمار کل بازدید 1223210
پربیننده ترین روز 03/02/1391
آمار پر بيننده ترين روز 3021
بازديد امروز 4
بازديد ديروز 96

اخبار

رئیس شورای اسلامی استان گیلان مطرح کرد؛ زباله باعث تخریب سرسبزترین استانهای كشور
خدایگانی گفت: درکشور سوئد از زباله ها استفاده های بسیار خوبی می کنند؛ ولی درکشور ما زباله ها بهترین و سرسبزترین استانها را نابود می کنند.
معصومه ابتکار در جمع خبرنگاران خبر داد : تشكیل مركز پایش مشترك محیط زیست میان ادارات كل محیط زیست و مدیریت شهری
رییس سازمان حفاظت از محیط زیست گفت: نحوه کار مراکز پایش محیط زیست به این صورت است که میان مدیریت شهری و سازمان حفاظت از محیط زیست که مسئولیت پایش وضعیت هوا، آب، خاک و مسائل مختلف محیط زیست را به عهده دارد در این مراکز هم‌افزایی وجود داشته باشد .
مهدی چمران در جمع خبرنگاران : ۲۰ درصد از آلودگی تهران مربوط به موتور سیكلت‌ها است / ضروری است به سمت برقی كردن موتورسیكلت‌ها حركت كنیم
رئیس شورای عالی استان‌ها با بیان اینکه موضوع موتورسیکلت‌ها در آلودگی هوای شهر‌ها تاثیرگذار است، عنوان کرد: ۲۰ درصد از آلودگی شهر تهران مربوط به موتور سیکلت‌ها است که این موضوع باید ساماندهی شده و این موتور‌ها برقی شوند .
رئیس سازمان محیط زیست کشور؛ ایجاد مراكز پایش مشترك میان شوراها و حفاظت محیط زیست در دستور كار قرار گیرد
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به نقش شوراها در جلب مشارکت مردم در حل معضلات محیط زیستی گفت: یکی از اقدامات مشترک موثر در حوزه محیط زیست میان شوراها و ادارات کل محیط زیست استان‌ها می‌تواند بر پایه ایجاد مراکز پایش مشترک باشد که نمونه موفق آن در شهر مشهد اجرایی شده است .
رئیس شورای عالی استان‌ها: ضرورت اجرای طرح ها و پروژه های مدیریت شهری با پیوست زیست محیطی
مهندس چمران با تأکید بر اینکه مدیریت شهری باید طرح‌ها و پروژه‌های خود را بر اساس پیوست زیست محیطی با شهر‌ها اجرایی کند، گفت: امروزه صنایع تولید ما از آغاز تا زمانی که به دست مردم می‌ر‌سد و به پسماند تبدیل می‌شود، به محیط زیست آسیب می‌رساند و به همین دلیل باید آن‌ را مدیریت کرد.
نماینده استان کرمانشاه در شورای عالی استان ها: كاهش ساخت و سازها درآمد شهرداری های را تحت تاثیر قرار داده است
رحمتی با اشاره به کاهش درآمد شهرداری ها گفت: بدلیل کاهش یا توقف ساخت و سازها درآمد شهرداری ها از عوارض ساخت و ساز به شدت کاهش پیدا کرده است.
بررسی مسائل زیست محیطی در نشست مشترك روسای شوراهای اسلامی استان ها و مدیران كل محیط زیست سراسركشور
روسای شورای عالی استان ها و سازمان محیط زیست كشور؛ سخنرانان اصلی
در راستای اجرای مفاد تفاهمنامه منعقد شده میان شورای عالی استان ها و سازمان محیط زیست، نشست مشترکی با حضور روسای شوراهای اسلامی استان ها و مدیران کل محیط زیست سراسرکشور برگزار می شود.
نماینده استان کرمانشاه در شورای عالی استان ها خبر داد: انعقاد تفاهم نامه آموزشی میان شورای اسلامی استان كرمانشاه با معاونت عمرانی استانداری به منظور آموزش شوراها
جبار گوهری با تاکید بر اهمیت آموزش شوراها ازامضاء تفاهم نامه با معاونت عمرانی استانداری به منظورتشکیل کلاس های تربیت مربی جهت آموزش شوراها و تشکیل با رییس دانشگاه آزاداسلامی استان، جهت آموزش شوراها و بالابردن توان علمی آن ها خبر داد.
رئیس شورای اسلامی استان کرمانشاه : شهردار باید مجری مصوبات شوراها باشد / شوراها بازوان توانمند دولت هستند
رئیس شورای اسلامی استان کرمانشاه با بیان اینکه شهردار نباید به‌ صورت مستقل و جدا از شورا کاری انجام دهد، گفت: شوراهای اسلامی یک نهاد رسمی غیردولتی و به‌عنوان بازوان توانمند دولت متعلق به مردم است .
معاون اجرایی اداری شورای اسلامی استان کهکیلویه و بویر احمد: تخصیص بودجه مناسب از سوی دولت و مجلس راهگشای بسیارری از مشكلات شوراها است
حاتم پیام با اشاره به برگزاری همایش معاونین اجرایی و اداری شورای اسلامی استان ها کشور در شیراز گفت: اساس این مشکلات عدم حمایت دولت از شوراها است. زمانی که دولت از شوراها حمایت نمی کند و بودجه در خور توجهی را به این نهاد اختصاص نمی دهد مشخص است که این مشکلات پیش می آید.
نماینده استان یزد در شورای عالی استان ها طی نامه ای به رئیس مجلس شورای اسلامی؛ تقسیم حوزه انتخابیه در استان یزد ناعادلانه است
رضا ربانی طی نامه به ریاست مجلس شورای اسلامی خواستار تقسیم عادلانه حوزه های انتخابیه استان یزد شد.
نماینده استان تهران در شورای عالی استانها؛ طرح گسترش شهر آفتاب بافت كالبدی شهرستان های اطراف را تحث تاثیر قرار می هد
سید غلامرضا حسینی با اشاره به طرح ایجاد شهر آفتاب در جوار حرم مطهر حضرت امام رحمه الله گفت: این طرح هویت شهرستان ها را زیر سوال می برد و بعضا هکتارهای اخذ شده از شهرستان ها زیاد است که فکر می کنم بافت کالبدی شهرستان های اطراف را تحث تاثیر قرار می هد.
رئیس شورای اسلامی استان آذربایجان‌شرقی : نباید سلامتی و بهداشت شهروندان بنابی را فدای اشتغال 2000 نفری كرد
رئیس شورای اسلامی استان آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه بناب به مرحله‌ای می‌رود که دیگر زندگی در این شهر را با مشکل روبه‌رو می‌کند، گفت: نباید سلامتی و بهداشت شهروندان را فدای اشتغال برای 2 هزار نفر کنیم .
بعدي   


شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8

نسایت دندان پزشکی

مورش مجازی

کتاب

ژورنال پزشکی

طب هوا فضا

معده

نروده

مرکز تغذیه

هاضمه

اسناد دیجیتال

درمان

دانشگاه علوم پزشکی اجا

ارتودنسی

moai document