پنج‌شنبه, 4 خرداد 1396


سامانه گزارشات مردمیخدمات الکترونیک

پایگاه مقاومت بسیج


مجمع نمایندگان ادوارآمار کلی
آمار کل بازدید 1336560
پربیننده ترین روز 03/02/1391
آمار پر بيننده ترين روز 3021
بازديد امروز 210
بازديد ديروز 773

اخبار

رئیس شورای عالی استانها در چهلمین اجلاس عمومی شورای عالی استانها صحبت هایی كه در عربستان صورت گرفت؛ پوچ و تو خالی است
چمران درچهلمین اجلاس عمومی شورای عالی استانها با اشاره به حضور ترامپ در عربستان گفت: همه صحبت هایی که در عربستان صورت گرفت، پوچ و تو خالی است.عربستان کشوری است که تروریست را حمایت می کند و پول داعش را می دهد که در سوریه و عراق بجنگد.
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای عالی استان ها: تصویب كلیات طرح احداث فضای ایمن در برابر حوادث برای ساختمان ها
نماینده استان مازندران در شورای عالی با اشاره به طرح الحاق یک تبصره به بند(24) ماده (55) قانون شهرداری مورد بررسی قرار گرفت. این طرح شهرداری را موظف به ایجاد یک فضاهای ایمنی در ساختمان ها در برابر حوادث می کند.
رئیس کمیسیون توسعه و عمران شورای عالی استان ها: مردم با حضور در انتخابات 29 اردیبهشت حماسه آفریدند
رئیس کمیسیون توسعه و عمران شورای عالی استان ها با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات 29 اردیبهشت بیان کرد: حضور مردم چشمگیر بود. مردم بار دیگر حماسه آفریدند.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای عالی استانها بیان کرد: طرح ایجاد شبكه های علمی تحقیقات و پژوهش شهری و تقویت بانك اطلاعات پژوهشی برای جلوگیری ازهدر رفت بیت المال تدوین شده
رضا فیروز رنجبر گفت: طرح ایجاد شبکه های علمی تحقیقات و پژوهش شهری و تقویت بانک اطلاعات پژوهشی برای جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه ها و هدررفت بیت المال تدوین شده است.
نایب رئیس کمیسیون حقوقی شورای عالی استان ها: كلیات 4 طرح در جلسه كمیسیون حقوقی تصویب شد
احمدی با بیان این که 8 طرح در دستور کار کمیسیون حقوقی شورای عالی استان ها قرار داشت گفت: کلیات 4 طرح از این 8طرح تصویب شد.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مطرح کرد: تصویب جزئیات و كلیات طرح توسعه انرژی های تجدید پذیر در شهرها در كمیسیون برنامه و بودجه شورای عالی استان ها
بهنام مفضفی از بررسی طرح توسعه انرژی های تجدید پذیر در شهرها کمیسیون برنامه و بودجه شورای عالی استان ها خبر داد و گفت: کلیات و جزئیات این طرح با اکثریت آرا مصوب شد.
نایب رئیس شورای عالی استان ­ها: بررسی 8 طرح در جلسه هیات رئیسه شورای عالی استان­ ها / حضور مردم در انتخابات یك حماسه ماندگار بود
آقایی با اشاره به حضور گسترده مردم در انتخابات گفت: حضور مردم در انتخابات 29 اردیبهشت یک حماسه بود که در تاریخ ماندگار خواهد شد.
یادداشت شهر / حسین حاتمی - پژوهشگر شوراها؛ كلید توسعه شهری و روستایی
شوراهای اسلامی، بزرگترین نهاد مردمی در کشور می باشند و چنانچه مشارکت مردمی در قالب آنها ظهور درخشانی داشته باشد ، مدل شورایی مشارکت می تواند اساس اداره کشور در راستای اهداف متعالی قانون اساسی بوده و لحاظ شدن شوراهای فرادست در قانون، گامی است که سهولت مشارکت شورایی در کشور را به دنبال دارد.
چمران: آزادی خرمشهر معجزه ای در تاریخ دفاع مقدس بود
رئیس شورای عالی استان ها با اشاره به روز آزادسازی خرمشهر گفت: آزادی خرمشهر در روز سوم خردادماه معجزه ای در تاریخ دفاع مقدس بود.
مهدی چمران به روحانی و منتخبین شورای شهر تهران تبریك گفت / تشكر از حضور مقتدرانه ملت ایران
رییس شورای عالی استان ها با اشاره به برگزاری انتخابات ضمن تبریک به رییس جمهور و منتخبین شورای تهران اظهار داشت: حضور مقتدرانه ملت در انتخابات ریاست جمهوری و شهروندان تهرانی در انتخابات شوراها جای سپاس و تقدیر فراوان دارد.
معاون اجرایی و اداری شورای عالی استانها مطرح کرد برگزاری چهلمین اجلاس عمومی شورای عالی استانها با 4 دستور كار
منصور روشناسی جزئیات چهلمین اجلاس عمومی شورای عالی استانها را تشریح کرد.
گزارشی از هولناک­ترین حادثه معدنی کشور: كمبودهایی كه باعث افزایش آسیب­ دیدگان حادثه شد
در هفته کارگر دو حادثه معدنی تاسف بار در کشور اتفاق افتاد. اولی که بدترین حادثه معدنی تاریخ ایران بود در معدن ذغال سنگ یورت در استان گلستان اتفاق افتاد و دیگری در روز کارگر و شهرستان سواد کوه.
در پیامی به مناسبت انتخابات 29 اردیبهشت صورت گرفت؛ تقدیر رهبر معظم انقلاب از حضور پرشور و گسترده مردم در انتخابات
رهبر معظم انقلاب در پیامی به مناسبت انتخابات 29 اردیبهشت ضمن تشکر از حضور پر شور و گسترده مردم در این انتخابات، فرمودند: به رئیس جمهور محترم و همه‌ کسانی که در دولت آینده شرکت خواهند داشت تأکید می‌کنم که کار و تلاش برای برطرف کردن مشکلات کشور را در پیش گیرند.
بعدي   
گزیده اخبار استانها

   


شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8

نسایت دندان پزشکی

مورش مجازی

کتاب

ژورنال پزشکی

طب هوا فضا

معده

نروده

مرکز تغذیه

هاضمه

اسناد دیجیتال

درمان

دانشگاه علوم پزشکی اجا

ارتودنسی

moai document