پنج‌شنبه, 8 تير 1396


سامانه گزارشات مردمیخدمات الکترونیک

پایگاه مقاومت بسیج


مجمع نمایندگان ادوارآمار کلی
آمار کل بازدید 1351508
پربیننده ترین روز 03/02/1391
آمار پر بيننده ترين روز 3021
بازديد امروز 236
بازديد ديروز 362

اخبار

نماینده استان یزد در شورای عالی استان‌ ها؛ خیران ابركوهی خوش درخشیدند/ كمك 3 میلیارد و 160 میلیون ریالی خیران ابركوه برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد
رضا ربانی گفت: خیران ابرکوهی با کمک سه میلیارد و 160 میلیون ریال رتبه اول کمک برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد در استان را به خود اختصاص دادند.
سخنرانی چمران در یادمان دهلاویه: حزب الله لبنان و مقاومت اسلامی یادگار جاویدان شهید دكتر چمران است
رئیس شورای عالی استان ها با اشاره به اقدامات شهید دکتر چمران گفت: حزب الله لبنان و مقاومت اسلامی یادگار جاویدان شهید دکتر چمران است.
نماینده استان بوشهر در شورای عالی استان ها: جیره بندی آب در برخی از شهرهای استان بوشهر / مسئولان به فكر تامین آب شرب باشند
فاطمی شروع فصل گرما را مصادف با کمبود آب در استان بوشهر دانست و گفت: در تابستان ها این استان با مشکل کمبود آب کمواجه است و تاکنون فکری برای حل این مشکل نشده است. در برخی از مناطق اب جیره بندی شده است و مردم نیاز به اب شرب دارند.
نماینده قم در شورای عالی استانها: حمله موشكی سپاه به مواضع داعش هشدار جدی به همه مستكبرین جهانی بود
سعادتمندفر با اشاره به حمله موشکی سپاه به مواضع داعش گفت: این یک هشدار جدی به همه مستکبرین جهانی و نوکران منطقه ای آن ها بود که بدانند با دم شیر نمی توان بازی کرد چون هر لحظه باید منتظر خشم آن باشند.
نماینده اصفهان درشورای عالی استانها: روز قدس تجلی وحدت مسلمانان جهان اسلام علیه رژیم غاصب صهیونیستی است
رئیس شورای شهر بادرود گفت: مسلمانان جهان امروز ثابت کردند که گوش‌ به‌ فرمان ولی امر مسلمین جهان هستند.
روایت رهبر انقلاب از مجاهدی كه در همه جا یك خط را تعقیب می‌كرد
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR در گزارشی نظر رهبر انقلاب در مورد انگیزه‌ها و ویژگی‌های شهید مصطفی چمران را بررسی کرد.
نماینده استان یزد درشورای عالی استانها خبر داد: كمك یك میلیارد و دویست و هفتاد میلیون ریالی خیران در سومین جشن گلریزان بهاباد
سید محمود میرابوالقاسمی از کمک یک میلیارد و دویست و هفتاد میلیون ریالی خیران در سومین جشن گلریزان به منظور کمک به آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیر عمد خبر داد.
واکنش مهندس مهدی چمران به حمله موشكي سپاه به مواضع داعش؛ هدف گیری سپاه، قدرت دفاع از كشور را به همگان نشان داد
اقدام اخیر سپاه هشدار جدی به دشمنان است وامیدواریم به هوش بیایند؛ ملت ما در مقابل جنایات ایستاده و آن را بی پاسخ نمی گذارند.
نماینده استان آذربایجان غربی در شورای عالی استان ها: استان آذربایجان غربی با بیش از 1200 جاذبه گردشگری مقصدی جذاب برای مسافران تابستانی است
سلیمان زاده با بیان اینکه استان آذربایجان غربی بیش از 1200 جاذبه فرهنگی، گردشگری و تاریخی دارد، گفت: دیدن سه جاذبه گردشگری، قره کلیسا در نزدیکی شهر قره ‌ضیاءالدین، تخت سلیمان در شهر تکاب و تپه های باستانی حسنلو با قدمت 6000 سال قبل از میلاد در شهر نقده که به عنوان میراث جهانی ثبت شده اند برای هر ایرانی ضروری است.
رئیس شورای اسلامی استان قم: توجه به صنعت گردشگری مذهبی توسعه اقتصادی قم را تحقق می بخشد
رئیس شورای اسلامی قم با اشاره به گردشگری مذهبی به عنوان اولویت اصلی توسعه در این استان گفت: مسئولان باید به صورت جدی برای جذب سرمایه ها در این حوزه برنامه ریزی کنند.
مدیرکل محیط زیست استان قم درجلسه شورای اسلامی استان قم: دریاچه نمك قم وضعیت بحرانی تری نسبت به دریاچه ارومیه دارد
154 میلیون متر مکعب از حقابه های کشور به دریاچه نمک قم اختصاص پیدا کرده ولی محقق نشده که لازم است استانداری پیگیری های لازم را انجام دهد.
رئیس شورای عالی استان ها در سخنان پیش از خطبه نماز جمعه: شهید دكتر چمران یكی از شاگردان مكتب علی(ع) است
رئیس شورای عالی استان ها گفت: شهید دکتر مصطفی چمران که خود را خاک پای مکتب علی‌(ع) هم به حساب نمی­آورد، دانشمندی عاقل، فرمانده جنگ، رزمنده ای توانا و توانمند و مدیری مدبّر و سیاستمدار و هنرمندی لطیف ‌الطبع بود.
رئیس شورای عالی استان ها در پیامی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت
رئیس شورای عالی استان ها در پیامی به نیابت از جامعه شورایی کشور درگذشت جانسوز حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به محضر مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و خانواده وی تسلیت گفت.
بعدي   
گزیده اخبار استانها

   


شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8

نسایت دندان پزشکی

مورش مجازی

کتاب

ژورنال پزشکی

طب هوا فضا

معده

نروده

مرکز تغذیه

هاضمه

اسناد دیجیتال

درمان

دانشگاه علوم پزشکی اجا

ارتودنسی

moai document