يکشنبه, 10 اسفند 1393          
منو اصلی سایت

اتوماسیونپایگاه مقاومت بسیج

بصیری پور در همایش ادواری روسای شوراهای اسلامی ... به دنبال ارتقای رابطه شوراها و دولت هستیم/ درآمد پایدار دغدغه شهرداری ها
رئیس شورای عالی استانها از تلاش برای ارتقای رابطه شوراها با دولت گفت و افزود:خوشبختانه دولت آقای روحانی تا کنون توجه خاصی به امور شوراها داشته است.
بیانیه پایانی پنجمین همایش روسای شوراهای اسلامی استان های كشور
روسای شوراهای اسلامی استانهای کشور در پایان همایش خود بیانیه ای صادر و در آن از دستگیری از اقشار آسیب پذیر جامعه در آستانه سال جدید و شناسایی افراد کم بضاعت از سوی شورا و تامین معاش شب عیدشان توسط شهرداری‌ها حمایت کردند.
در نشست صمیمانه رییس شورای عالی استانها با وزی ... تاكید جنتی بر نقش اساسی شوراها در توسعه فرهنگ
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار و گفت و گو با رییس شورای عالی استان ها بر نقش اساسی شوراها در توسعه فرهنگ تاکید کرد.
میلاد با سعادت زینب كبری (س) و روز پرستار بر همه شوراییان مبارك باد
«ما رایت الا جمیلا» شاید بعد از آن همه مصیبت و زخم زبانها فقط زینب(س) بود که می توانست چنین حرفی را بزند و خیلات باطل و پیروزی کاذب دشمنان را برهم بزند.
بصیری پور خبر داد مكاتبه با هزار شورا و شهرداری برای جمع آوری طرح‌های پیشنهادی
رییس شورای عالی استانها گفت: نامه ای به رووسای هزار و 161 شورای شهری و شهرداران این شهرها از سوی شورای عالی استان فرستاده شده تا طرحها و و پیشنهادات خود را در هر منطقه با توجه به مسائل و معضلات ارائه کنند.

گزیده اخبار
رئیس شورای اسلامی شهر قزوین: توسعه متوازن شهر با باور مردم محقق می شود
رئیس شورای اسلامی شهر قزوین با بیان اینکه توسعه متوازن شهر با باور مردم محقق می‌شود، گفت: مردم باید در تمام فعالیت پروژه‌های شهری، تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری، برنامه‌ریزی و اجرا مشارکت داشته باشند.
انتقاد دارائی از عملکرد سازمان حفاظت محیط زیست استان گیلان در نمایشگاه محیط زیست غرفه خالی و محیط بان كشته شده نمایش كدام عملكرد است؟
رئیس کارگروه محیط زیست شورای عالی استانهای کشور با انتقاد از عملکرد سازمان محیط زیست استان گیلان در نمایشگاه محیط زیست گفت: با دیدن صحنه مرگ یک محیط بان، در ذهن مخاطب به جای دستاوردهای جدید، عملا ناتوانی محیط زیست استان شکل می‌گیرد که این تاثیرگذاری زیبنده استان گیلان نیست.
رئیس شورای اسلامی استان سمنان موازی كاری؛ آسیب نمایشگاه چهاردهم محیط زیست بود
ابوالفضل امیراحمدی رئیس شورای اسلامی استان سمنان می‌گوید یکی از آسیب های نمایشگاه چهاردهم محیط زیست موازی کاری‌های شرکت‌ها و سازمان های محیط زیست بوده است.
«هلی‌كم» هلی‌كوپتری كه محل شكارچیان را شناسایی می‌كند
اداره محیط زیست آذربایجان غربی برای اولین بار در سطح کشور به منظور حفاظت از مناطق محیط زیستی خود اقدام به استفاده از هلی کم کرده است. در صورت استفاده از دوربین حرارتی، هلی کم می‌تواند به صورت نقطه ای محل شکارچیان را شناسایی کند.
گفتگو با یک مخترع؛ اختراعی كه 70 درصد صرفه‌جویی آب را به همراه دارد
محمدحسین دهقان از اختراع شیر الاتی گفت که علاوه بر حفظ محیط زیست، رعایت بهداشت، صرفه جویی 70 در صدی در مصرف آب، صرفه جویی 75 درصدی در مصرف برق و کاهش 80 درصدی حجم زباله ها نسبت به لیوان را در پی دارد.
عاصفی از جاذبه‌های گردشگری سربیشه گفت سربیشه؛ از روستای مخصوص كوتوله‌ها تا باغ‌هایی در دل كویر
نماینده استان خراسان جنوبی در شورای عالی استان ها به تشریح جاذبه‌های گردشگری شهرستان سربیشه پرداخت. او از روستایی گفت که روزگاری کوتوله‌ها در آن زندگی می کردند.
بصیری پور خبر داد مكاتبه با هزار شورا و شهرداری برای جمع آوری طرح‌های پیشنهادی
رییس شورای عالی استانها گفت: نامه ای به رووسای هزار و 161 شورای شهری و شهرداران این شهرها از سوی شورای عالی استان فرستاده شده تا طرحها و و پیشنهادات خود را در هر منطقه با توجه به مسائل و معضلات ارائه کنند.
نایب رئیس شورای اسلامی شهر قزوین تأکید کرد: ضرورت عملیاتی شدن مطالعات ساماندهی ورودی ها
نايب رئيس شوراي اسلامي شهر قزوين با بیان اینکه طی سال های اخیر حداقل 9 مشاور برای ساماندهی ورودی های شهر، طرح ارایه دادند، گفت: از نظر مطالعه و کار کتابخانه ای و تئوری اقدامات قابل قبولی انجام شده ولی متأسفانه همگی در کتابچه ای جمع و به کتابخانه رفته و معتقدیم باید عملیاتی شود.
شورای اسلامی شهر قزوین به تصویب رساند؛ بوستانهای منطقه ای، صاحب پاركینگ می شوند
بنابر تصویب و موافقت اعضای شورای شهر، طرح جانمایی بوستانهای محله ای و کوچک مقیاس به همراه طراحی پارکینگ برای بوستانهای منطقه ای در سال 94، در دستور کار شهرداری قرار می گیرد.
مدیر عامل شرکت بازرگانی تجارت مهرآشام مطرح کرد واردات اگزوز با قابلیت نابودی 97 درصد منوكسید كربن
اکبر چهره آسن از واردات اگزوزی گفت که قابلیت از بین برندگی 97 درصد منوکسید کربن و خاکستر اتوبوسها را دارد.
جوانمرد: پرستاران، رسالتی زینب گونه دارند
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای عالی استان‌ها، سالروز ولادت باسعادت حضرت زینب کبری(س) که به روز پرستار مزین گردیده را تبریک گفت و افزود: پرستاران، رسالتی زینب گونه دارند.
محمدصالحی از جزئیات جلسه با مدیرکل میراث فرهنگی اصفهان خبر داد پیشنهاد حضور روسای شوراهای اسلامی استان در ستاد هماهنگی خدمات سفر/ راه اندازی موزه در شهرستانها
اعضای شورای استان اصفهان در جلسه شورای اسلامی استان پیشنهاد کردند در جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر روسای شوراهای اسلامی استانها و شهرستانها نیز حضور داشته باشند.
میلاد با سعادت زینب كبری (س) و روز پرستار بر همه شوراییان مبارك باد
«ما رایت الا جمیلا» شاید بعد از آن همه مصیبت و زخم زبانها فقط زینب(س) بود که می توانست چنین حرفی را بزند و خیلات باطل و پیروزی کاذب دشمنان را برهم بزند.
صبر بدون نام زینب سلام اله علیها مفهمومی بی هویت است
«روز تولد حضرت زینب سلام اله علیها، خداوند تمام معصومیت تاریخ و هم مظلومیت عالم را یکجا به نمایش گذاشت و در معرض دیدگان بشریت قرار داد تا آنان که واژه صبر را که مفهمومی به بلندای آسمان است، بدانند که صبر بدون نام زینب مفهمومی بی هویت است.»
سالروز تولد خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندس گرامی باد
خواجه نصیرالدین محمد بن حسن جهرودی طوسی مشهور به خواجه نصیر الدین طوسی در تاریخ ۱۵ جمادی الاول سال ۵۹۸ هجری قمری در طوس ولادت یافته است.
از بی خریدار ماندن محصولات گوجه فرنگی تا نبود كمبود مراكز درمانی در استان بوشهر
نماینده استان بوشهر در شورای عالی استان ها از مشکلات استان خود در زمینه های بهداشت و کشاورزی سخن گفت.
استفاده از نظر كارشناسان خبره دانشگاهی برای توسعه فضای سبز پلدختر
عضو شورای اسلامی استان لرستان و شورای شهر پلدختر از بهسازی بلوار امام خمینی (ره) پلدختر وآغاز عملیات اجرایی ساخت پارک های شقایق و بانوان خبر داد وگفت: با پیگیری های اخیر شورای اسلامی شهر وشهردار پلدختر طرح بازسازی بلوارخیابان امام (رض) از ورودی شمالی شهر پلدختر با همکاری دانشگاه ملاثانی اهواز آغاز شده است.
رئیس شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد: همگرایی بین نیروها و نخبگان استان كهگیلویه و بویراحمد وجود دارد
رئیس شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از وجود همگرایی بین نیروها و نخبگان این استان خبر دارد.
رئیس شورای شهرستان چرام حسرت جوانان بیكار چرام از وجود بزرگترین معدن فسفات خاورمیانه در این شهرستان
بزرگترین معدن فسفات خاورمیانه در چرام چیزی جزء حسرت برای جوانان بیکار منطقه نداشت.
پیش بینی بودجه 20 میلیاردی برای شهرداری آستارا
افزایش بودجه در شهرداری‌های زیر 50 هزار نفر
با توجه به اینکه درآمدها عمرانی در شهر آستارا افزایش یافته است این افزایش درآمد باعث افزایش بودجه در شهرداری‌های زیر 50 هزار نفر را در پی داشته است.
بعدي   

شعار سال


 

گزارش تصویری

گزارش ویدیویی

 
شورای عالی استانها
DOURAN Portal V3.9.8.50
V3.9.8.50