خدمات الکترونیک   

   اخبار

   رئیس شورای استان البرز از پیشنهاد این شورا برای اصلاح قانون تملک اراضی واقع در طرح‌های دولتی و شهرداری توسط شورای استان البرز به شورای عالی استان ها خبر داد.

   رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری :

   خان محمد غیبی حاجیور در سومین کارگاه آموزشی اعضای شوراهای اسلامی استان گفت: شوراها می توانند نقش تأثیرگذاری را در همه عرصه ها ایفا نمایند.

   رئیس شورای اسلامی استان فارس گفت: شوراها جایگاه فراتر از نمایندگان مجلس دارند و برخلاف نمایندگان مجلس دائما در بین مردم هستند و واقعیت ها را از نزدیک می بینند.

   رئیس شورای اسلامی استان اردبیل با اشاره به اهمیت مسائل زیست‌محیطی بر لزوم توجه هر چه بیشتر شوراها و شهرداران به مسائل زیست محیطی منطقه‌تاکید کرد.

   اکبری با بیان اینکه چهار پروژه راهسازی در سطح شهرستان در دست احداث است گفت: چنانچه این پروژه‌ها اجرایی شود بدون شک شهرستان فـردوس به یک کریدور مرکـزی و محل تقاطع چند شاهراه اصلی تبدیل خواهد شد.

   نایب‌رئیس شورای عالی استان‌ها گفت: با تغییر قانون شوراها، تغییرات چشمگیری در شوراهای اسلامی دیده خواهد شد.

   رئیس شورای عالی استان‌ها بابیان اینکه تبلور مدیریت جمعی را می‌توان در سمن‌ها جست‌وجو کرد، گفت: سمن‌ها می‌توانند در موضوعات اجتماعی، فرهنگی، زیست‌محیطی و ... یاری‌رسان مدیریت شهری باشند.

   سخنگوی کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس خبر داد:

   رئیس شورای استان در شورای برنامه‌ریزی استان حضور می‌یابد

   خدابخشی با اشاره به بررسی طرح تأمین منابع مالی شوراهای اسلامی روستا، بخش، شهر، شهرستان و استان در جلسه کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس گفت: کمیسیون برنامه، بودجه طرح حضور رئیس شورای اسلامی استان در شورای برنامه‌ریزی استان بدون حق رأی را بررسی و تصویب کرد.

   رئیس شورای شهر یزد:

   یزد اندوخته‌های زیادی برای ارائه به شهرهای جهان دارد

   غلامعلی سفید با اشاره به پیوستن شهر یزد به شبکه جهانی شهرهای یادگیرنده گفت: عنوان یادگیرنده برای شهرها دوجانبه است به این صورت که هم آموزش‌هایی را به شهرهای دنیا ارائه می‌دهد و هم از آن‌ها آموزش می‌بیند.

   اعضای شورای اسلامی استان هرمزگان با خلیل قاسمی رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان دیدار و گفت و گو کردند.

   بعدي    
     شهريور 1398  
    
   قیام 17 شهریور

   در 17 شهریور

   آغاز هفته دولت

   در 2 شهریور

   روز شعر و ادب پارسی و روز بزرگداشت استاد شهریار

   در 27 شهریور

   شهادت امام زین العابدین علیه السلام

   در 20 شهریور

   روز بزرگداشت ابوعلی سینا و روز پزشک

   در یکم شهریور

   عاشورای حسینی

   در 18 شهریور

   تاسوعای حسینی

   در 17 شهریور

    
    
    
    

   5.0.2.0
   V5.0.2.0