چهارشنبه, 4 ارديبهشت 1398
نماینده لرستان در شورای عالی استان ها:
جامعه ای كه مفهوم شهادت ندارد از لحاظ روحی تهیدست و كم افتخار است
۱۵۱۲۵
 ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ 
۱۵:۲۲:۳۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

صالحی نصب در دیدار با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان گفت: شهادت اوج تعالی انسان و گرانبهاترین حرکت در رفتارهای انسانی است چون مقاومت و پویایی را در جامعه بالا می برد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، علی محمد صالحی نسب نماینده لرستان در شورای عالی استان ها و عضو شورای اسلامی شهر خرم آباد صبح امروز در دیدار با مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران استان لرستان گفت: شهادت اوج تعالی انسان و گرانبهاترین حرکت در رفتارهای انسانی است چون مقاومت و پویایی را در جامعه بالا می برد. جامعه ای که شهادت ندارد از لحاظ روحی تهیدست و کم افتخار است.

 

صالحی نسب افزود:عده ای فکر می کنند ایثارگران و رزمندگان در ناز و نعمت هستند.این وظیفه ماست که به جامعه بگوییم هدف شهدا و ایثارگران برای مادیات نبوده و آگاهانه جان نثاری کردند تا از دین و آرمان خویش دفاع کنند.

 

عضو شورای اسلامی شهر خرم آباد در خصوص همکاری و تعامل با بنیاد شهید و امورایثارگران گفت: بسته همکاری با بنیاد در شورای شهر فراهم شده است و در مسائل آموزشی، فرهنگی و اقتصادی به یک درک متقابل رسیده ایم و هر جا که نیاز باشد ما با بنیاد همراه و هم گام خواهیم بود.

پایان پیام/


DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0