چهارشنبه, 4 ارديبهشت 1398
نماینده بوشهر درشورای عالی استانها مطرح کرد:
نبود كانال های دفع آب موجب آب گرفتگی سطح شهر بوشهر
۱۵۱۲۴
 ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ 
۱۴:۹:۵۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

فاطمی با اشاره به آب گرفتگی صبح امروز(سه شنبه) در شهر بوشهر گفت: به علت اینکه موازین شهرسازی رعایت نشده است و کانال های دفع آب های سطحی در شهر بوشهر وجود ندارد با بارش باران آب گرفتگی پیش می آید.

سید علی اکبر فاطمی نماینده بوشهر در شورای عالی استانها در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها با اشاره به آب گرفتگی صبح امروز(سه شنبه) در شهر بوشهر اظهارداشت: به علت اینکه موازین شهرسازی رعایت نشده است و کانال های دفع آب های سطحی در شهر بوشهر وجود ندارد با بارش باران آب گرفتگی پیش می آید.

وی گفت: صبح امروز(سه شنبه) به علت آب گرفتگی برای ورود به شهر در بلوار امام علی علیه السلام امکان تردد ماشین وجودنداشت و شاهدترافیک سنگینی بودیم.

نماینده بوشهر در شورای عالی استانها با بیان اینکه این آب گرفتگی موجب خساراتی به مغازه داران و بسیاری از مکان هایی که در سطح پایین قرار دارند شده است بیان کرد: همانگونه که گفته شده به علت نبود کانال های دفع آب سطحی قسمتی از محله های شهر زیر آب رفتند.

فاطمی تصریح کرد: این اتفاق با یک بارش باران نیم ساعته رخ می دهد. لازم است که کانال های دفع آب در سطح شهر ایجاد شود تا شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

 

انتهای پیام/2


DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0