سه‌شنبه, 3 مهر 1397
نماینده البرز در شورای عالی استانها مطرح کرد:
تامین منابع درآمد پایدار شهرداری ها از مسائل مهم حوزه شورا و شهرداری ها
۱۴۶۵۷
 ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ 
۱۳:۱۲:۳۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

محمد میرزا در نخستین دوره آموزشی شوراهای استان البرز، درآمد پایدار شهرداری ها را از مسائل مهم حوزه شورا و شهرداری خواند و گفت: شهرداری ها به جز عوارض سالانه درآمد دیگری ندارد که متاسفانه دیوان عدالت آن را نقض می کند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها، محمد میرزا نماینده البرز در شورای عالی استانها در نخستین دوره آموزشی شوراها در دوره پنجم که به همت شورای اسلامی استان البرز و با همکاری شورای عالی استانها برگزار شد، ضمن خیربه مقدم به مهمانان اظهارداشت: اهمیت کلاس های آموزشی بسیار حائز اهمیت است و باید اعضای مدیریت شهری به جد پیگیر مسائل آموزشی حوزه وظایفشان باشند.

 

وی با بیان اینکه شوراها منهای مسائل سیاسی در همه مباحث می توانند حق ورود داشته باشند، گفت: بنابراین لازم است شوراها با مسائل روز آشنایی داشته باشند.

 

این عضو شورای عالی استانها درآمد پایدار شهرداری ها را از مسائل مهم حوزه شورا و شهرداری خواند، تاکید کرد: شهرداری ها به جز عوارض سالانه درآمد دیگری ندارد که متاسفانه دیوان آن را نقض می کند. این در حالی است که مصوباتی که در کمیسیون تلفیق به تصویب می رسد دیوان عدالت حق ورود و لغو آن را ندارد.

انتهای پیام/

 


DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0