سه‌شنبه, 28 دی 1395


سامانه گزارشات مردمیخدمات الکترونیک

پایگاه مقاومت بسیج


مجمع نمایندگان ادوارآمار کلی
آمار کل بازدید 1257526
پربیننده ترین روز 03/02/1391
آمار پر بيننده ترين روز 3021
بازديد امروز 393
بازديد ديروز 562

اخبار

تشریح جلسه شورای پایگاه شهید چمران شورای عالی استانها
شورای پایگاه شهید چمران شورای عالی استانها با هدف بررسی برنامه های ایام الله دهه فجر تشکیل جلسه داد.
مقدسی در همایش شوراهای اسلامی و دهیاران در خنداب: برطرف كردن مشكلات روستاها در برنامه ششم با جدیت پیگیری می‌شود / نوید سفر شورای استان مركزی به شهرستان خنداب
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در همایش اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران بخش‌های مرکزی و قره‌چای گفت: توجه به موضوع روستاها در برنامه ششم با جدیت پیگیری می‌شود.
استاندار تهران خبر داد: احتمال ادغام هیات های اجرایی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا
استاندار تهران از طرح پیشنهاد خود به هیات‌های نظارت برای ادغام هیأت‌های اجرایی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در انتخابات 96 خبر داد.
نماینده شهرستان هوراند در شورای استان آذربایجان‌شرقی: كمبود مراكز درمانی و راه‌های نامناسب روستایی گریبانگیر مردم شهرستان هوراند است
نماینده شهرستان هوراند در شورای استان آذربایجان‌شرقی گفت: این شهرستان با مشکلات کمبود مراکز درمانی و راه‌های روستایی دست و پنجه نرم می‌کند.
انتقاد فاطمی از دادگستری استان بوشهر: اگر دادگاه شهر كاكی را راه اندازی نمی كنید ساختمان را پس دهید
نماینده استان در شورای عالی استان ها گفت: مسئولین دادگستری استان اگر نمی خواهند نسبت به راه اندازی دادگاه در کاکی همکاری کنند، مکان و تجهیزاتی را که از کمک های مردمی خریداری شده و در اختیار دادگستری است مسترد نمایند.
چمران: منتظر به نتیجه رسیدن طرح های ارائه شده به دولت و مجلس هستیم / رایزنی برای اختصاص بخشی از ساختمان مجلس به شورای عالی استان ها
رئیس شورای عالی استان ها در خصوص پیگیری مصوبات این شورا در مجلس و دولت خاطرنشان کرد: مصوبات و طرح های زیادی از شورای عالی استان ها در مجلس و دولت مانده که مورد بررسی قرار نگرفته است و درخواست ما این است که این مصوبات هر چه سریع به نتیجه برسند.
با رای اکثر اعضا طالقانی در ریاست شورای اسلامی استان كرمانشاه ابقا شد
سید مهدی طالقانی با اکثریت آرا در سمت ریاست شورای اسلامی استان کرمانشاه ابقا و شمس اله مرادی به عنوان نایب رییس انتخاب شد.
در راستای تفاهمنامه فی مابین؛ شورای عالی استانها و جهاددانشگاهی وارد فاز اجرایی آموزش شوراها شدند
شورای عالی استانها و جهاددانشگاهی پس از تشکیل کمیته مشترک، آموزش شوراها را در سه مقطع تفکیک کرده و بخش اول با استفاده از تمام امکانات جهاددانشگاهی در سطح کشور زمینه را برای آموزش کاندیداهای دوره پنجم شوراهای اسلامی به صورت اختیاری فراهم می کنند.
نماینده استان مرکزی در شورای عالی استان ها: اجرای تفاهمنامه شورای عالی استان ها با جهاد دانشگاهی در شورای استان مركزی كلید خورد
کلوانی با اشاره به تفاهمنامه شورای عالی استان ها با جهاد دانشگاهی در خصوص آموزش شوراها گفت: برای اولین بار در کشور شورای استان مرکزی این تفاهمنامه عملیاتی ساخت.
چمران به رییس جمهور پیشنهاد داد: حضور رییس جمهور و وزرا در جلسه شورای شهر تهران برای تحقق مدیریت یكپارچه شهری
رییس شورای عالی استان ها در نامه ای از ریاست جمهور خواست تا به منظور بررسی راهکارهای ایجاد مدیریت یکپارچه، بهبود حمل و نقل عمومی و کاهش آلودگی هوا یکی از جلسات شورا، با حضور رییس جمهور و برخی وزرای دولت برگزار شود.
مسجد جامعی از عضویت در شورای شهر استعفا داد
احمد مسجد جامعی عضو شورای اسلامی شهر تهران، طی نامه‌ای به رییس شورای شهر تهران،‌از سمت خود استعفا داد
افتتاح ششمین نمایشگاه بزرگ بازی و اسباب بازی ایرانی با حضور مدیران ستادی شورای عالی استان ها
ششمین نمایشگاه بزرگ بازی و اسباب بازی(با محوریت ایرانی، اسلامی) با حضور مدیران ستادی شورای عالی استان ها و با مشارکت ده ها شرکت تولیدکننده و خدماتی بازی و اسباب بازی ایرانی در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان افتتاح شد.
معاون بنیاد مسکن استان البرز در جلسه شورای استان: بازبینی طرح هادی روستاهای استان البرز نیازمند تامین اعتبار است
معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی البرز گفت: بازنگری طرح‌های هادی هر ۱۰ سال یکبار اتفاق می‌افتد که پیشنهاد پایین آمدن زمان آن برای استان را می‌دهیم اما این امر بدون تامین اعتبار فایده ندارد.
بعدي   
گزیده اخبار استانها

   

شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8

نسایت دندان پزشکی

مورش مجازی

کتاب

ژورنال پزشکی

طب هوا فضا

معده

نروده

مرکز تغذیه

هاضمه

اسناد دیجیتال

درمان

دانشگاه علوم پزشکی اجا

ارتودنسی

moai document