دوشنبه, 2 بهمن 1396

سخنان چمران در ایلام به مناسبت هفته شهدای دولت:
دشمنان به دنبال ایران هراسی در داخل و خارج هستند
۱۴۲۲۶
 ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ 
۱۴:۶:۵

رئیس شورای عالی استان ها با اشاره به اینکه راه و تفکر شهیدان رجایی و باهنر ادامه دارد، گفت: دشمنان به دنبال ایران هراسی در داخل و خارج هستند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، مهدی چمران ظهر امروز در مراسم بزرگداشت هفته شهدای دولت و سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر در ایلام اظهار داشت: دشمنان در سطح داخلی این گونه القا می کنند که اگر متدینین سر کار بیایند چنین و چنان می شود و سخنان بیهوده به خرد مردم می دهند.

 

رئیس شورای عالی استان ها گفت: اگر کسی به فکر اجرای سیاست های آمریکا باشد، آمریکا خود آنها را نیز گردن خواهد زد.

 

وی با اشاره به اینکه راه و تفکر شهیدان رجایی و باهنر ادامه دارد، گفت: دشمنان به دنبال ایران هراسی در داخل و خارج هستند.

 

چمران تصریح کرد: امثال شهید حججی در کشور فراوان اند و هر از چندگاهی با شهادت مدافعان حرم موجی از جهاد و مقاومت در کشور ایجاد می شود.

 

وی افزود: دشمنان تلاش کردند تا در مقابل انقلاب و اسلام داعش را ایجاد کردند، اسلامی که درس مهر و محبت و هدایت و ولایت است را به یک اسلام خشن و سربریدن و وحشیانه ترین امور را به نام اسلام انجام دهند، این بهترین روشی بود که آمریکایی ها می توانستند برای مقابله با اسلام به کار بگیرند.

 

رئیس شورای عالی استان ها یادآور شد: معنای واقعی انقلاب یعنی اینکه کشور و افکار جامعه را دگرگون سازد که انقلاب اسلامی ما در دنیا چنین بود، چرا که پایه و اساس حکومت بر مبنای اسلام و تفکر اسلامی شکل گرفت.

 

وی گفت: دشمنان نظام و انقلاب از همان ابتدا برای متوقف کردن نظام با کودتا و جنگ تحمیلی و توطئه های بسیار درصددی انجام دادند اما نتوانستند به جایی برسند.

 

چمران اضافه کرد: این اسلام هراسی را داعش و گروه های تکفیری با حمایت آل سعود و پول شیخ های عرب نشین خلیج فارس ایجاد کردند، و بسیاری از جنانیات را در عراق، سوریه ، یمن و عراق انجام دادند و چه زنان و مردان و کودکان را به خاک و خون کشیدند.

پایان پیام/


شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8